راهنمایی خرید از سایت

قوانین و مقررات

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده ازسایت جت باما اقدام کند. همچنین از آنجا که رسالت این وب سایت، فروش آنلاین محصولات می باشد، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به خرید کالا اقدام می‌کند.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت جت باما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت جت باما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

سایت جت باما بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران خود تاکید ویژه‌ای دارد. شما به عنوان یکی از اعضای جت باما برای ایجاد حساب کاربری، اطلاعاتی نظیر شماره تلفن و ایمیل و آدرس وارد خواهید کرد که تنها برای ارائه‌ی خدمات بدون نقص از طرف پشتیبانی کاربرد دارند و نزد ما محفوظ خواهند ماند. گفتنی‌ست که از این داده‌ها برای ارسال محصولات استفاده خواهیم کرد. شماره تلفن اعضا نیز تنها برای ارسال پیامک جهت در جریان گذاشتن شما از روند ارسال محصول، اطلاع‌رسانی محصولات جدید و پیشنهادات ویژه اعضاء استفاده خواهد شد.

تمامی محصولات و محتوای موجود بر روی وبسایت فروشگاه اینترنتی جت باما مطابق بر موازین اخلاقی و قانونی بوده و هیچ‌گونه محتوای غیرمجاز در آن منتشر نمی‌شود. کاربران وبسایت نیز با عضویت و استفاده از وبسایت متعهد می‌شوند که از محتوای موجود بر روی وبسایت تنها برای مقاصد قانونی استفاده کنند و از انتشار نظرات و نوشته‌های خلاف قوانین و یا موازین اخلاقی پرهیز نمایند.

 فروشگاه اینترنتی جت باما مسئولیت محتوای موجود در وبسایت خود به نشانی  www.jetbama.com را برعهده دارد و در صورت وجود هرگونه محتوای مغایر با ارزش‌های جت باما در سایت‌های غیر، مسوولیت آن متوجه مدیران جت باما نخواهد بود.

 

در صورت استفاده از هر یک از خدمات جت باما ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود بوده و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

شرایط تحویل

روش های مختلفی برای تحویل کالا وجود دارد (پیک  ویژه– تحویل حضوری – تیپاکس) که شما در هنگام ثبت سفارش میتونید مشخص کنید که از چه طریقی مایل به دریافت محصول هستید.

 

 

ارسال برای شهر تهران :

روش پیک ویژه : کلیه سفارشات ثبت شده  (در روزهای کاری) تا قبل از ساعت 17، در همان روز برای مشتریان استان تهران ارسال میگردد .

روش تیپاکس و پست: کلیه سفارشات ثبت شده (در روزهای کاری) تا قبل از ساعت 14 در همان روز و سفارشاتی که پس از ساعت 14 ثبت می شوند در روز کاری بعدی تحویل پست یا تیپاکس می شود.

روش تحویل حضوری : مشتریان محترم می توانند پس از ثبت سفارش با دفتر مرکزی با شماره 02133114122 تماس گرفته و محصول خود را در همان روز

از دفتر مرکزی بدون هیچ هزینه ای دریافت نمایند.

ارسال برای شهرستان :

روش پستی : کلیه سفارشات ثبت شده (در روزهای کاری) تا قبل از ساعت 14 در همان روز و سفارشاتی که پس از ساعت 14 ثبت می شوند در روز کاری بعدی تحویل پست می شود.

شرایط برگشت

عودت کالا فقط با شرایط زیر امکانپذیر است:

به دلیل وجود اختلاف در مدل، رنگ و سایز کالای خریداری شده سفارشی با کالای ارسالی و یا در صورت مشاهده ایراد فنی یا ظاهری که به تایید کارشناس شرکت رسیده باشد. در این حالت ها، عودت کالا به عهده "شرکت" و رایگان است.

در صورت عدم دریافت کالا توسط "مشتری" به هر دلیلی غیر از موارد فوق، برای مثال عدم حضور "مشتری" در ساعات تعیین شده جهت تحویل کالا یا انصراف از خرید در هنگام تحویل کالا، وجه پرداختی با کسر هزینه ارسال و نیمی از هزینه حمل اولیه بابت عودت کالا(از انبار تا شرکت)، محاسبه و حداکثر ظرف مدت یک هفته کاری به حساب "مشتری" واریز می‌گردد. (هزینه‌های ارسال و تحویل، بر اساس نرخ‌های مصوب محاسبه خواهد شد.)

در صورتی که "مشتری" از خرید خود منصرف شود لازم است مراتب انصراف خود را در اولین فرصت پس از نهایی شدن سفارش و پیش از ارسال کالا اعلام نماید.

تصاویر مربوط به محصولات، صرفاً جهت اطلاع بیشتر "مشتری" می‌باشد و وجود اختلافات جزئی بین تصاویر و کالا مغایرت محسوب نشده و مشمول بازگشت کالا نمی‌گردد.

خدمات پس از فروش

آموزش و پشتیبانی فنی
تیم کارشناسان فنی جت باما آماده هرگونه پاسخ دهی و راهنمایی اجمالی جهت راه اندازی و استفاده از محصولات خریداری شده می باشد .
تماس با پشتیبانی : 02133114122