ارسال و تحویل کالا

ارسال سریع و رایگان به سراسر کشور!

ارسال رایگان به سراسر کشور !!!!

انواع روش های تحویل

.روش های مختلفی برای تحویل کالا وجود دارد (پیک  ویژه– تحویل حضوری – تیپاکس) که شما در هنگام ثبت سفارش میتونید مشخص کنید که از چه طریقی مایل به دریافت محصول هستید.
 

روش تحویل حضوری : 

مشتریان محترم می توانند پس از ثبت سفارش با دفتر مرکزی با شماره   02133114122  تماس گرفته و محصول خود را در همان روز
از دفتر مرکزی بدون هیچ هزینه ای دریافت نمایند.

ارسال برای شهر تهران :

روش پیک ویژه : کلیه سفارشات ثبت شده  (در روزهای کاری) تا قبل از ساعت 17، در همان روز برای مشتریان استان تهران رایگان ارسال میگردد .

ارسال برای شهرستان :

روش پستی : کلیه سفارشات ثبت شده (در روزهای کاری) تا قبل از ساعت 14 در همان روز و سفارشاتی که پس از ساعت 14 ثبت می شوند در روز کاری بعدی تحویل پست و رایگان ارسال می شود.

سوالات متداول

آیا تحویل در روزهای تعطیل هم دارید؟

فروشگاه جت باما همه روزه در روزهای غیر تعطیل از ساعت 9 الی 17 و در روزهای تعطیل و جمعه با هماهنگی قبلی امکان تحویل کالا را دارا می باشد.

انواع روش های ارسال کالا و تفاوت هزینه و زمان آن ها چیست؟

هزینه ارسال کالا در سراسر کشور رایگان می باشد. ارسال کالا در سراسر کشور توسط پست پیشتاز و در استان  تهران در صورت انتخاب مشتری توسط پیک و پست امکان پذیر است. 

آیا امکان مراجعه و خرید حضوری در فروشگاه وجود دارد؟

مشتریان محترم امکان خرید حضوری در دفتر مرکزی به آدرس تهران،خیابان جمهوری،خیابان ملت،برج بهارستان ، طبقه 3 واحد 33 در ساعات 9 الی 17 روزهای شنبه الی چهارشنبه و ساعت 9 الی 13 روز های پنجشنبه را دارند.

بازگشت و یا تعویض کالا چه دلایلی می تواند داشته باشد؟

در صورت عدم مطابقت محصول سفارش داده شده با محصول دریافتی یا وجود نقص و ایراد در کالای خریداری شده ،مشتریان محترم می توانند تا 24 ساعت پس از دریافت سفارش با کارشناسان جهت هماهنگی بابت عودت کالا تماس بگیرند.

راه های ارتباطی

  • 02133114122-6
  • insta-logo2 32 instagram
  • لوگو-واتساپ-PNG32 whatsapp
  • Email:info@jetbama.com